Robot Koszący Ambrogio 4.36 ELITE RTK do 10 000 m2

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 10 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 30 599,00 zł 30599.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Ambrogio
Kod produktu: AM043L009Z_20230219212320

Opis

Ambrogio 4.36 Elite RTK

Przeznaczony do powierzchni 10 tys. m2

Ambrogio 4.36 Elite posiada nowoczesną nawigację w chmurze CLOUD RTK.Ten Innowacyjny system nawigacji RTK pozwala robotowi pracować na dużych obszarach zielonych (do 10.000 metrów kwadratowych). Poza tym system ten gwarantuje pracę robota bez konieczności instalowania przewodów obwodowych. 

Precyzyjność tej nawigacji pozwala na dużą dbałość koszenia przy obrzeżach do paru cemtymetrów ( zakres błędu do 5 cm) 

System ZCS Connect umożliwia monitorowanie robota w dowolnym miejscu i czasie za pośrednictwem aplikacji Ambrogio Remote.

Pojemne baterie i nóż o szerokości 36cm nowego Ambrogio 4.36 Elite pozwala na zajmowanie się bardzo dużymi powierzchniami.

W połączeniu z Zestawem Zasilającym ULTRA PREMIUM robot może pracować ponad 4 godziny, kosząc do 10 000mkw.

Jest bogato wyposażony we wszystkie najnowsze technologie (Dotykowy Wyświetlacz, moduł komunikacji ZCS Connect, GPS, Bluetooth i GSM),

potrafi też pracować w grupie z innymi robotami + INFINITY.

Współpracuje z asystentami głosowymi (SMART ASSISTANT) i AMICO.

 

NOWA GENERACJA ROBOTÓW KOSZĄCYCH

Rewolucyjna linia NEXT narodziła się w erze technologii cyfrowej, Internetu Rzeczy, Chmury i szeroko pojętej łączności, ale także dostosowania i elastyczności inteligentnych produktów.

Generacja Z (następna po milenialsach), robotów koszących ZCS, została zaprojektowana w celu przewidywania przyszłych potrzeb związanych z koszeniem trawników oraz autonomicznym i kontrolowanym zarządzaniem. Linia NEXT powiększa się i przedstawia nowe modele, które mogą kosić każdy ogród, nawet ten najbardziej skomplikowany i złożony.

ZAAWANSOWANY TECHNOLOGICZNE I SKOMUNIKOWANY

Najświeższe technologie umożliwiają sterowanie robotem i jego kontrolę z dowolnego miejsca, wysokie osiągi, połączenie z Chmurą poprzez IoT, obsługę poprzez dotykowy wyświetlacz, zdalne sterowanie/kontrolowanie/ monitorowanie poprzez aplikację, kompatybilną z niemalże każdym asystentem głosowym.

MODULARNY I KONFIGUROWALNY

Wybierając określoną platformę i Zestaw Zasilający, nadajemy robotowi Ambrogio pożądane funkcjonalności i wydajność. Ambrogio 4.0 z dwiema liniami Basic i Elite oraz całkowicie nowy model 4.36, mogą się przekształcać, w wyniku czego powstają różne automatyczne kosiarki: modułowe, przegubowe, dostosowane do różnych potrzeb ogrodowych, intuicyjne, z silnikami bezszczotkowymi, kołami z gumowym profilem.

 

Co znajduje się w zestawie 

  • Robot koszący Ambrogio 4.36 Elite
  • Stacja dokująca
  • Zasilacz 
  • Głowica ładująca
  • Szpilki do montażu stacji - 20 sztuk 
  • Dowód zakupu i Gwarancja na produkt: 24 miesiące
  • Instrukcja obsługi 

 

 
Oferujemy bezpłatny pomiar trawników i dobór odpowiedniego robota koszącego.
Nie kupuj w ciemno, zdaj się na fachową pomoc naszych specjalistów.
 

W celu wybrania robota odpowiedniego dla naszego ogrodu należy zmierzyć całą jego powierzchnię. Ustalić strefy koszenia, wyznaczyć i zmierzyć drogi między tymi strefami. Należy zwrócić uwagę na różne przeszkody takie jak rabaty, drzewa czy np. piaskownice.

Warto przy tym zdać się na pomoc specjalistów.

 
Zostaw wiadomość z prośbą o bezpłatny pomiar trawnika poprzez formularz kontaktowy:
 
Formularz kontaktowy.
 
Lub zadzwoń pod numer +48 502 375 669
 

 

Ambrogio - Włoskie roboty koszące

Ambrogio to marka włoskiej firmy Zucchetti Centro Sistemi SpA założonej w 1985 roku. Firma na przestrzeni lat stała się liderem w dziedzinie robotyki i automatyki. Zajmuje się również odnawialnymi źródłami energii i rozwojem oprogramowania. ZCS nieustannie dąży do rozwoju i unowocześnienia swoich robotów. Oprócz robotów koszących zajmuje się również produkcją paneli słonecznych, oraz robotów do czyszczenia basenów.

Ambrogio Robot to automatyczna kosiarka dbająca samodzielnie o każdy trawnik w najwyższym stopniu dbając o bezpieczeństwo domowników i zwierząt. Dzięki systemowi AMICO kosiarka wykrywa poruszające się po naszym trawniku zwierzęta. Breloczek, który przypinany jest do obroży, wysyła sygnał informujący kosiarkę o zbliżaniu się do naszego zwierzaka. 

Robotyczne kosiarki Ambrogio są idealnym rozwiązaniem dla osób chcących poprawić jakoś swojego trawnika przy jednoczesnym odzyskaniu czasu jaki musielibyśmy włożyć w pielęgnację naszego ogrodu. Jest idealna dla wszystkich którzy szukają rozwiązań na perfekcyjnie przykoszoną trawę, profesjonalizmu i innowacji technologicznych przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego.

Sprawdzi się w każdym rodzaju ogrodu, każdego dnia. Zaczynając od małych i prostych trawników, aż po duże rozległe ogrody. W ofercie Ambrogio znajdziemy roboty, które mogą obsłużyć nawet 20 tys. m2.

Funkcja mulczowania (regularne ścinanie trawy po kilka milimetrów bieżącego przyrostu) dostarcza stale nawozu naszym trawnikom. Dzięki temu nie musimy sami nawozić swojej murawy. Pyłek trawy osiada na glebie dostarczając jej pożywki do zdrowego porostu trawy. Już po pierwszym sezonie nasz trawnik będzie się wyróżniał od tych, które wciąż są koszone zwykłymi kosiarkami. Odpada nam również problem z regularnym utylizowaniem ściętej trawy!

Roboty Ambrogio wyposażone są w bezszczotkowe silniki, pojemne litowo-jonowe baterie. Dzięki wytrzymałym i niezawodnym materiałom nasz robot będzie bardzo długo służył ciesząc nas swoim nowoczesnym designem i niezawodnością.

Kosiarki automatyczne mówią do nas językiem przyszłości sprawiając, że nasze życie staje się prostsze. Nie musimy już poświęcać wielu godzin na utrzymanie naszej trawy zyskując więcej czasu na cieszenie się nim. Inteligentne technologie ZCS pozwalają nam kontrolować pracą i sterowaniem naszego robotu z dowolnego miejsca. Roboty Ambrogio mogą być zarządzane zarówno z poziomu telefonu jak i za pomocą asystentów głosowych. 

 

 

Ambrogio Remote App

Połącz się i zarządzaj swoim robotem za pomocą aplikacji dostępnej na systemy Android i iOS. Możemy za jej pomocą ustawić profile pracy robota, ustalić harmonogram pracy. Kiedy planujesz zaprosić gości możesz przeprogramować robota, żeby skosił trawę szybciej i wrócił do bazy, żeby nie przeszkadzał Ci cieszyć się trawnikiem.

Aplikacja to również sposób zabezpieczenia przed kradzieżą. Kiedy robot opuści strefę działania wyśle Ci powiadomienie o tym. Będziesz mógł go zlokalizować za pomocą GPS.

Możesz również wyłączyć konkretną strefę z koszenia kiedy potrzebujesz z niej korzystać lub uznasz, że nie wymaga ona koszenia.

Z Aplikacją Ambrogio wszystko staje się prostsze!

 

ZDefence - naturalne odstraszanie komarów

Nowość z roku 2022 - ZDefence czyli system naturalnych oprysków odstraszających komary. 

Od teraz Twój robot koszący może pomóc pozbyć się z Twojego ogrodu natrętnych komarów, bo kto lubi być gryziony we własnym otoczeniu?
Dzięki zamontowaniu systemu ZDefence nasz robot będzie rozpylał podczas koszenia substancję, która odstrasza komary. Substancja ta jest naturalna i nie biodegradowalna.
Nie zabija komarów, a jedynie je odstrasza.

System jest opcjonalnym dodatkiem do robotów z serii Ambrogio 4.0 i 4.36.

 

zdefence-ochrona przeciwko komarom - ambrogio - robotydopl

 

 

Moc  
Maksymalna wielkość trawnika* 6 000 m2
Maks. dopuszczalne nachylenie zboczy 45%
Nominalne nachylenie zboczy 35%
Maks. dopuszczalne nachylenie w pobliżu przewodu 20%
Typ silników bezszczotkowe
Akumulator litowo-jonowy (25,9V) 1x10,35 Ah
Sposób ładowania kontaktowy
Średni czas pracy (+- 20%) 4:00 h
System koszenia  
Rodzaj noża Gwiazda, 4 ostrza
Szerokość koszenia i ilość tarczy 36 cm - 1 tarcza
Wysokość koszenia 25-65 mm
Koszenie spiralne tak
System koszenia "SDM" tak
System koszenia +Infinity tak
Samopoziomowanie tak
Tryb eko tak
Czujnik deszczu tak
Ilość obsługiwanych stref koszenia 8
Nawigacja  
Moduł ZCS Connect (GPS, GSM) tak
Komunikacja  
Interfejs użytkownika ekran dotykowy
Łączność z aplikacją Bluetooth-GSM
Odbiornik Bluetooth tak
Asystent głosowy tak
AMICO opcjonalnie
ZDefence (naturalny oprysk odstraszający komary) opcjonalnie
Bezpieczeństwo  
Zabezpieczający kod PIN kod PIN i Geofence
Wyposażenie standardowe  
Przewód ograniczający 0
Szpilki mocujące do stacji 20
Stacja ładująca tak
Pokrywa stacji ładującej brak
Pozostałe informacje  
Waga z bateriami (kg) 18
Wymiary robota (dł/sz/w) 784x536x330 mm
Rodzaj kół Elastyczna guma
Poziom hałasu [dB(A)] 65

 

Funkcje

+Infinitsystem

 

Innowacyjny system nawigacji, który pozwala kilku robotom kosić jednocześnie na tym samym obszarze w inteligentny i zintegrowany sposób.

 

Bluetooth & GSM

 

Technologia komunikacyjna, która pozwala aktualizować oprogramowanie i kierować robotem z bliskiej odległości.

 

Wysoce wydajne bezszczotkowe silniki 

Wysoce wydajne bezszczotkowe silniki dzięki zasilaniu z litowo-jonowych baterii o dużej pojemności zwiększają czas pracy i niezawodność robotów koszących Ambrogio z serii PRO Line. Robot wykonuje swoją pracę dłużej na jednym ładowaniu niż roboty konkurencji. Pozwala to zaplanować koszenie tak, żebyśmy mieli więcej czasu na korzystanie z trawnika bez konieczności uważania na pracującego robota.

Pojemne baterie litowo - jonowe 

Roboty Ambrogio charakteryzują się wyjątkowo wydajnymi bateriami, które pozwalają na długą pracę. 

Miękkie, gumowe koło tylne 

Zapewnia doskonałą przyczepność na każdym terenie, nawet na mokrych nawierzchniach

Płyta główna najnowszej generacji 

Szybsze procesory przetwarzają więcej danych na najwyższym poziomie przy zmniejszonym poborze energii.

ZCS Connect 

To urządzenie umożliwiające łączenie i współpracę z robotem zawsze i wszędzie (poprzez własny smartfon lub tablet). Korzystając z aplikacji Ambrogio Remote można skonfigurować czas pracy robota, sprawdzić lokalizację (lokalizacja geograficzna), wyłączyć z pracy i/lub wskazać pracę na określonych obszarach w ogrodzie (Go Away), monitorować pracę robota i otrzymywać ostrzeżenia w przypadku kradzieży (Geo fence alarm, rozwinięty system antykradzieżowy). Dzięki funkcji Go Home (Wróć do ładowania) i Work Now (Rozpocznij pracę) można wymusić powrót robota do stacji ładowania lub pracę w ogrodzie.

8 stref koszenia

Robot jest w stanie obsłużyć aż 8 odrębnych stref koszenia. Dzięki temu może obsłużyć nawet skomplikowane ogrody, samoistnie przemieszczając się między kolejnymi strefami bez naszego udziału. Wystarczy je wyznaczyć i zaprogramować robota. On wykona całą resztę roboty!

 

Automatyka wysokości ostrza 

Wysokość koszenia ustalisz na ekranie robota, a on sam dostosuje wysokość ostrza.

System koszenia SDM

Satelitarny system nawigacji, oparty na zaawansowanych algorytmach, pozwala kosiarce rozpoznać właśnie skoszony obszar. Tworzy ona wirtualną mapę i zapamiętuje czasy pracy dla każdego obszaru, zapewniając w ten sposób oszczędność czasu i większą wydajność.

Spiralny system koszenia

Spiralnemy system koszenia uruchamia się automatycznie kiedy robot wykryje zbyt wysoką trawę. Normalne roboty krążą po wyznaczonej strefie kosząc trawę losowo ciągle zmieniając kierunki tracąc na to więcej energii. Ambrogio po wykryciu wysokiej trawy przystępuje do skrupulatnego wykoszenia całej strefy zużywając mniej energii.

 

 Wyświetlacz dotykowy

Interaktywny i intuicyjny wyświetlacz dotykowy pozwala na obsługę interfejsu graficznego systemu operacyjnego poprzez proste dotykanie wyświetlacza palcem, bez używania standardowych klawiszy.

 

 Smart Assistant

Modele wyposażone w ZCS Connect mogą komunikować się z użytkownikiem dzięki nowej funkcji SMART ASSISTANT (kompatybilnej z Siri, Google Home czy Alexa). Funkcja INTELIGENTNEJ POMOCY pozwala realizować polecenie głosowe, poprosić o informacje na temat działania robota, a także statystyki pracy.

 

 Pochylenia do 45%

Roboty Ambrogio mogą kosić nawet bardzo pochyłe zbocza sięgające nawet 45% dzięki opatentowanym kołom przednim. Poruszają się niezależnie od siebie, przy zachowaniu wysokiej wydajności koszenia nawet na nieregularnym i nierównym terenie. Konstrukcja bieżnika pozwala robotowi pokonywać nawet strome zbocza. Dzięki temu poradzi on sobie nawet z najbardziej wymagającymi trawnikami.

AMICO (opcja)

AMICO to nowa technologia z logo ZCS która pozwala na bezpieczną pracę Ambrogio w bliskiej odległości od zwierzęcia, z wyłączonym nożem. Jest to małe urządzenie, które zawieszamy na szyi średniego/dużego zwierzaka, albo umieszczamy na plecach – w przypadku żółwia, które współpracuje z robotem Ambrogio.

 

Oferujemy darmową konsultację w celu dobrania odpowiedniego modelu do Twoich potrzeb.

Jeśli nie wiesz jaki model robota koszącego będzie dla Ciebie odpowiedni skontaktuj się z nami. Nasi sprzedawcy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Możemy również przyjechać na prezentację produktu w  województwie Kujawsko - Pomorskim i jego okolicach.

Oferujemy również usługę instalacji robotów koszących. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów. Możemy również udzielić porad jak zainstalować samodzielnie robota w Państwa ogrodzie. Doradzimy ile przewodu instalacyjnego i kołków potrzebnych jest do prawidłowego funkcjonowania robota. Pomożemy wyznaczyć strefy działania i umieszczenie stacji ładującej.

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania!

 

 

 

Dane techniczne

Optymalna Powierzchnia Trawnika od 7000 do 10 000 m2
Szerokość Koszenia 36 cm
Wysokość koszenia 2 cm - 6,5 cm
Ilość obsługiwanych podstref Osiem Stref *

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl