Robot Koszący Ambrogio Twenty Elite S+ do 1300 m2

Dostępność: tymczasowo niedostępny
Cena: 8 899,00 zł 8899.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Ambrogio
Kod produktu: AM020L4K1Z

Opis

Ambrogio Twenty Elite S+ 

Przeznaczony do trawników o powierzchni do 1300 m2

Ambrogio Twenty Elite S+ to mini robot koszący stworzony z myślą o zmniejszeniu negatywnego wpływu na środowisko. Najnowszej generacji procesory, bezszczotkowe silniki, pojemna bateria, ostrze o szerokości 18 cm i możliwości obsługi 4 oddzielnych stref koszenia. Robot waży zaledwie 7 kg i ma długość 42 cm. Ten mały robot dedykowany jest do trawników o wielkości maksymalnej 1300 m2.


Choć rozmiarami jest niewielki, dzięki przemyślanym technologiom jest bardzo wydajny. Seria robotów Ambrogio Elite i Elite S+ wyposażona jest w moduły łączności pozwalające w pełni zaprogramować wszystkie funkcje pracy automatycznej kosiarki. Robot przystosowany jest do komunikacji z asystentem głosowym (SMART ASSISTANCE), oraz z AMICO (nadajnik, który wieszamy naszym zwierzakom na szyi, chroniące je przed kontaktem z robotem).

 

ambrogio twenty elite robotydo.pl

 

Co znajduje się w zestawie: 

  • Robot koszący Ambrogio Twenty Elite S+
  • Stacja dokująca
  • Zasilacz 
  • Głowica ładująca
  • Szpilki do montażu stacji - 20 sztuk 
  • Dowód zakupu i Gwarancja na produkt: 24 miesiące
  • Instrukcja obsługi 

 Zadaszenie stacji dokującej nie znajduje się w zestawie. Dostępne jest do oddzielnego zakupu.

 

 
Oferujemy bezpłatny pomiar trawników i dobór odpowiedniego robota koszącego.
Nie kupuj w ciemno, zdaj się na fachową pomoc naszych specjalistów.
 

W celu wybrania robota odpowiedniego dla naszego ogrodu należy zmierzyć całą jego powierzchnię. Ustalić strefy koszenia, wyznaczyć i zmierzyć drogi między tymi strefami. Należy zwrócić uwagę na różne przeszkody takie jak rabaty, drzewa czy np. piaskownice.

Warto przy tym zdać się na pomoc specjalistów.

 
Zostaw wiadomość z prośbą o bezpłatny pomiar trawnika poprzez formularz kontaktowy:
 
Formularz kontaktowy.
 
Lub zadzwoń pod numer +48 502 375 669
 

 

Ambrogio - Włoskie roboty koszące

Ambrogio to marka włoskiej firmy Zucchetti Centro Sistemi SpA założonej w 1985 roku. Firma na przestrzeni lat stała się liderem w dziedzinie robotyki i automatyki. Zajmuje się również odnawialnymi źródłami energii i rozwojem oprogramowania. ZCS nieustannie dąży do rozwoju i unowocześnienia swoich robotów. Oprócz robotów koszących zajmuje się również produkcją paneli słonecznych, oraz robotów do czyszczenia basenów.

Ambrogio Robot to automatyczna kosiarka dbająca samodzielnie o każdy trawnik w najwyższym stopniu dbając o bezpieczeństwo domowników i zwierząt. Dzięki systemowi AMICO kosiarka wykrywa poruszające się po naszym trawniku zwierzęta. Breloczek, który przypinany jest do obroży, wysyła sygnał informujący kosiarkę o zbliżaniu się do naszego zwierzaka. 

Robotyczne kosiarki Ambrogio są idealnym rozwiązaniem dla osób chcących poprawić jakoś swojego trawnika przy jednoczesnym odzyskaniu czasu jaki musielibyśmy włożyć w pielęgnację naszego ogrodu. Jest idealna dla wszystkich którzy szukają rozwiązań na perfekcyjnie przykoszoną trawę, profesjonalizmu i innowacji technologicznych przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego.

Sprawdzi się w każdym rodzaju ogrodu, każdego dnia. Zaczynając od małych i prostych trawników, aż po duże rozległe ogrody. W ofercie Ambrogio znajdziemy roboty, które mogą obsłużyć nawet 20 tys. m2.

Funkcja mulczowania (regularne ścinanie trawy po kilka milimetrów bieżącego przyrostu) dostarcza stale nawozu naszym trawnikom. Dzięki temu nie musimy sami nawozić swojej murawy. Pyłek trawy osiada na glebie dostarczając jej pożywki do zdrowego porostu trawy. Już po pierwszym sezonie nasz trawnik będzie się wyróżniał od tych, które wciąż są koszone zwykłymi kosiarkami. Odpada nam również problem z regularnym utylizowaniem ściętej trawy!

Roboty Ambrogio wyposażone są w bezszczotkowe silniki, pojemne litowo-jonowe baterie. Dzięki wytrzymałym i niezawodnym materiałom nasz robot będzie bardzo długo służył ciesząc nas swoim nowoczesnym designem i niezawodnością.

Kosiarki automatyczne mówią do nas językiem przyszłości sprawiając, że nasze życie staje się prostsze. Nie musimy już poświęcać wielu godzin na utrzymanie naszej trawy zyskując więcej czasu na cieszenie się nim. Inteligentne technologie ZCS pozwalają nam kontrolować pracą i sterowaniem naszego robotu z dowolnego miejsca. Roboty Ambrogio mogą być zarządzane zarówno z poziomu telefonu jak i za pomocą asystentów głosowych. 

 

ambrogio twenty elite ambrogio twenty elite ambrogio twenty elite ambrogio twenty elite

 

Ambrogio Remote App

Połącz się i zarządzaj swoim robotem za pomocą aplikacji dostępnej na systemy Android i iOS. Możemy za jej pomocą ustawić profile pracy robota, ustalić harmonogram pracy. Kiedy planujesz zaprosić gości możesz przeprogramować robota, żeby skosił trawę szybciej i wrócił do bazy, żeby nie przeszkadzał Ci cieszyć się trawnikiem.

Aplikacja to również sposób zabezpieczenia przed kradzieżą. Kiedy robot opuści strefę działania wyśle Ci powiadomienie o tym. Będziesz mógł go zlokalizować za pomocą GPS.

Możesz również wyłączyć konkretną strefę z koszenia kiedy potrzebujesz z niej korzystać lub uznasz, że nie wymaga ona koszenia.

Z Aplikacją Ambrogio wszystko staje się prostsze!

 

 

Moc  
Maksymalna wielkość trawnika* 1300 m2
Maks. dopuszczalne nachylenie zboczy 45%
Nominalne nachylenie zboczy 35%
Maks. dopuszczalne nachylenie w pobliżu przewodu 20%
Typ silników bezszczotkowe
Akumulator litowo-jonowy (25,9V) 1x5 Ah
Sposób ładowania kontaktowy
Średni czas pracy (+- 20%) 4 h
System koszenia  
Rodzaj noża gwiazda, 4 ostrza
Szerokość koszenia i ilość tarczy 18 cm - 1 tarcza
Wysokość koszenia 25-70 mm
Koszenie spiralne tak
System koszenia "SDM" tak
System koszenia +Infinity nie
Samopoziomowanie nie
Tryb eko tak
Czujnik deszczu tak
Ilość obsługiwanych stref koszenia 4
Nawigacja  
Moduł ZCS Connect (GPS, GSM) tak
Komunikacja  
Interfejs użytkownika panel sterujący (klawiatura) i diody LED
Łączność z aplikacją Bluetooth-GSM
Odbiornik Bluetooth tak
Asystent głosowy tak
AMICO opcjonalnie
Bezpieczeństwo  
Zabezpieczający kod PIN kod PIN
Wyposażenie standardowe  
Przewód ograniczający 0
Szpilki mocujące do stacji 20
Stacja ładująca tak
Pokrywa stacji ładującej opcjonalnie
Pozostałe informacje  
Waga z bateriami (kg) 7,5
Wymiary robota (dł/sz/w) 420x290x220 mm
Rodzaj kół elastyczna guma
Poziom hałasu [dB(A)] 59

*Obszar koszenia może ulec zmniejszeniu ze względu na pochyłości terenu i skomplikowane dojazdy do stref, oraz różne przeszkody 

 

Funkcje

Bluetooth

 

Technologia komunikacyjna, która pozwala aktualizować oprogramowanie i kierować robotem z bliskiej odległości.

 

Wysoce wydajne bezszczotkowe silniki 

Wysoce wydajne bezszczotkowe silniki dzięki zasilaniu z litowo-jonowych baterii o dużej pojemności zwiększają czas pracy i niezawodność robotów koszących Ambrogio z serii PRO Line. Robot wykonuje swoją pracę dłużej na jednym ładowaniu niż roboty konkurencji. Pozwala to zaplanować koszenie tak, żebyśmy mieli więcej czasu na korzystanie z trawnika bez konieczności uważania na pracującego robota.

Pojemne baterie litowo - jonowe 

Roboty Ambrogio charakteryzują się wyjątkowo wydajnymi bateriami, które pozwalają na długą pracę. 

Miękkie, gumowe koło tylne 

Zapewnia doskonałą przyczepność na każdym terenie, nawet na mokrych nawierzchniach

Płyta główna najnowszej generacji 

Szybsze procesory przetwarzają więcej danych na najwyższym poziomie przy zmniejszonym poborze energii.

ZCS Connect

To urządzenie umożliwiające łączenie i współpracę z robotem zawsze i wszędzie (poprzez własny smartfon lub tablet). Korzystając z aplikacji Ambrogio Remote można skonfigurować czas pracy robota, sprawdzić lokalizację (lokalizacja geograficzna), wyłączyć z pracy i/lub wskazać pracę na określonych obszarach w ogrodzie (Go Away), monitorować pracę robota i otrzymywać ostrzeżenia w przypadku kradzieży (Geo fence alarm, rozwinięty system antykradzieżowy). Dzięki funkcji Go Home (Wróć do ładowania) i Work Now (Rozpocznij pracę) można wymusić powrót robota do stacji ładowania lub pracę w ogrodzie.

4 strefy koszenia

Robot jest w stanie obsłużyć aż 4 odrębne strefy koszenia. Dzięki temu może obsłużyć nawet skomplikowane ogrody, samoistnie przemieszczając się między kolejnymi strefami bez naszego udziału. Wystarczy je wyznaczyć i zaprogramować robota. On wykona całą resztę roboty!

 

Ręczna wysokość ostrza 

Wysokość koszenia ustawia się w tym robocie ręcznie.

Spiralny system koszenia

Spiralnemy system koszenia uruchamia się automatycznie kiedy robot wykryje zbyt wysoką trawę. Normalne roboty krążą po wyznaczonej strefie kosząc trawę losowo ciągle zmieniając kierunki tracąc na to więcej energii. Ambrogio po wykryciu wysokiej trawy przystępuje do skrupulatnego wykoszenia całej strefy zużywając mniej energii.

 

 Smart Assistant

Modele wyposażone w ZCS Connect mogą komunikować się z użytkownikiem dzięki nowej funkcji SMART ASSISTANT (kompatybilnej z Siri, Google Home czy Alexa). Funkcja INTELIGENTNEJ POMOCY pozwala realizować polecenie głosowe, poprosić o informacje na temat działania robota, a także statystyki pracy.

 

 Pochylenia do 45%

Roboty Ambrogio mogą kosić nawet bardzo pochyłe zbocza sięgające nawet 45% dzięki opatentowanym kołom przednim. Poruszają się niezależnie od siebie, przy zachowaniu wysokiej wydajności koszenia nawet na nieregularnym i nierównym terenie. Konstrukcja bieżnika pozwala robotowi pokonywać nawet strome zbocza. Dzięki temu poradzi on sobie nawet z najbardziej wymagającymi trawnikami.

AMICO (opcja)

AMICO to nowa technologia z logo ZCS która pozwala na bezpieczną pracę Ambrogio w bliskiej odległości od zwierzęcia, z wyłączonym nożem. Jest to małe urządzenie, które zawieszamy na szyi średniego/dużego zwierzaka, albo umieszczamy na plecach – w przypadku żółwia, które współpracuje z robotem Ambrogio.

 

Jak dobrać odpowiedniego robota do naszego trawnika?

Dobór robota koszącego odpowiedniego do naszych potrzeb może okazać się naprawdę skomplikowany. Dostępnych jest wiele modeli różnych producentów. Jak więc sobie z tym poradzić?

Nasza firma oferuje bezpłatną usługę analizy Państwa trawników i doradztwem w celu wybrania odpowiedniego robotu koszącego. Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące automatycznych kosiarek.

Oferujemy również usługę instalacji robotów koszących. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów. Możemy również udzielić porad jak zainstalować samodzielnie robota w Państwa ogrodzie. Doradzimy ile przewodu instalacyjnego i kołków potrzebnych jest do prawidłowego funkcjonowania robota. Pomożemy wyznaczyć strefy działania i umieszczenie stacji ładującej.

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania!

 

 

Dane techniczne

Optymalna Powierzchnia Trawnika do 1000 m2
Szerokość Koszenia 18 cm
Wysokość koszenia 2,5 cm - 7 cm
Ilość obsługiwanych podstref Osiem Stref *

Opinie o produkcie (0)

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl