Robot Koszący NEXTTECH Q THE CROSSER do 3500 m2

Dostępność: tymczasowo niedostępny
Cena: 23 199,00 zł 23199.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: TECH Line Robot
Kod produktu: AM095L0G1Z_20220315215530

Opis

NEXTTECH Q THE CROSSER

Przeznaczony do powierzchni 3500 m2

NEXTTECH Q THE CROSSER to robot do zadań specjalnych. Przeznaczony jest do koszenia areałów o nierównym terenie na którym występują strome zbocza. Robot poradzi sobie z aerałem do 3,500 m2. Jest w stanie skosić powierzchnie o nachyleniu do 75% (36,87°). Dzięki zastosowaniu radarów robot sprawnie ominie wszystkie przeszkody na swojej drodze. Każde z kół robota zostało wyposażone we własny silnik napędowy. Jest to obecnie jedyny robot koszący na rynku, który poradzi sobie z tak trudnymi powierzchniami. Jest bogato wyposażony we wszystkie najnowsze technologie (Dotykowy Wyświetlacz, moduł komunikacji ZCS Connect, GPS, Bluetooth i GSM), potrafi też pracować w grupie z innymi robotami. Współpracuje z asystentami głosowymi (SMART ASSISTANT) i AMICO.

 

robotydo.pl_ambrogio_quad_elite_robotykoszące_bydgoszcz_sprzedaż_instalacja_serwis

Co znajduje się w zestawie 

  • Robot koszący NEXTTECH Q THE CROSSER
  • Stacja dokująca
  • Zasilacz 
  • Głowica ładująca
  • Szpilki do montażu stacji - 20 sztuk 
  • Dowód zakupu i Gwarancja na produkt: 24 miesiące
  • Instrukcja obsługi 

 

 
Oferujemy bezpłatny pomiar trawników i dobór odpowiedniego robota koszącego.
Nie kupuj w ciemno, zdaj się na fachową pomoc naszych specjalistów.
 

W celu wybrania robota odpowiedniego dla naszego ogrodu należy zmierzyć całą jego powierzchnię. Ustalić strefy koszenia, wyznaczyć i zmierzyć drogi między tymi strefami. Należy zwrócić uwagę na różne przeszkody takie jak rabaty, drzewa czy np. piaskownice.

Warto przy tym zdać się na pomoc specjalistów.

 
Zostaw wiadomość z prośbą o bezpłatny pomiar trawnika poprzez formularz kontaktowy:
 
Formularz kontaktowy.
 
Lub zadzwoń pod numer +48 502 375 669
 

 

TECH line ROBOT - Włoskie roboty koszące

TECH line ROBOT to marka włoskiej firmy Zucchetti Centro Sistemi SpA założonej w 1985 roku. Firma na przestrzeni lat stała się liderem w dziedzinie robotyki i automatyki. Zajmuje się również odnawialnymi źródłami energii i rozwojem oprogramowania. ZCS nieustannie dąży do rozwoju i unowocześnienia swoich robotów. Oprócz robotów koszących zajmuje się również produkcją paneli słonecznych, oraz robotów do czyszczenia basenów.

TECH line Robot to automatyczna kosiarka dbająca samodzielnie o każdy trawnik w najwyższym stopniu dbając o bezpieczeństwo domowników i zwierząt. Dzięki systemowi AMICO kosiarka wykrywa poruszające się po naszym trawniku zwierzęta. Breloczek, który przypinany jest do obroży, wysyła sygnał informujący kosiarkę o zbliżaniu się do naszego zwierzaka. 

Robotyczne kosiarki TECH line ROBOT są idealnym rozwiązaniem dla osób chcących poprawić jakoś swojego trawnika przy jednoczesnym odzyskaniu czasu jaki musielibyśmy włożyć w pielęgnację naszego ogrodu. Jest idealna dla wszystkich którzy szukają rozwiązań na perfekcyjnie przykoszoną trawę, profesjonalizmu i innowacji technologicznych przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego.

Sprawdzi się w każdym rodzaju ogrodu, każdego dnia. Zaczynając od małych i prostych trawników, aż po duże rozległe ogrody. W ofercie znajdziemy roboty, które mogą obsłużyć nawet 20 tys. m2.

Funkcja mulczowania (regularne ścinanie trawy po kilka milimetrów bieżącego przyrostu) dostarcza stale nawozu naszym trawnikom. Dzięki temu nie musimy sami nawozić swojej murawy. Pyłek trawy osiada na glebie dostarczając jej pożywki do zdrowego porostu trawy. Już po pierwszym sezonie nasz trawnik będzie się wyróżniał od tych, które wciąż są koszone zwykłymi kosiarkami. Odpada nam również problem z regularnym utylizowaniem ściętej trawy!

Roboty TECH Line wyposażone są w bezszczotkowe silniki, pojemne litowo-jonowe baterie. Dzięki wytrzymałym i niezawodnym materiałom nasz robot będzie bardzo długo służył ciesząc nas swoim nowoczesnym designem i niezawodnością.

Kosiarki automatyczne mówią do nas językiem przyszłości sprawiając, że nasze życie staje się prostsze. Nie musimy już poświęcać wielu godzin na utrzymanie naszej trawy zyskując więcej czasu na cieszenie się nim. Inteligentne technologie ZCS pozwalają nam kontrolować pracą i sterowaniem naszego robotu z dowolnego miejsca.

 

Wysoka wydajność - napęd na 4 koła sterowe

Robot koszący NEXTTECH Q THE CROSSER został wyposażony w zupełnie nowy system jezdny. Z reguły roboty koszące posiadają jedynie dwa koła napędowe poruszające się do przodu lub do tyłu. Model NEXTTECH Q THE CROSSER został wyposażony w 4 koła napędowe. Każde z kół posiada własny silnik napędowy. Mogą obracać się wokół własnej osi (360°). Dzięki zastosowaniu tego wyjątkowego na rynku robotów koszących sytemu napędowego robot jest w stanie wjechać wszędzie tam, gdzie inne roboty sobie nie poradzą. Takiego rozwiązania nie znajdziemy u żadnego innego producenta. NEXTTECH Q THE CROSSER tnie w dowolnym kierunku, bez wykonywania ryzykownych manewrów na zboczach lub w pobliżu przewodu ograniczającego. To zupełna rewolucja w poruszaniu się robotów koszących.

 

Inteligentny - wykrywanie przeszkód za pomocą RADARU

Inteligentne czujniki skanujące otoczenie pozwalają robotowi na zdalne uczenie się i zapamiętywanie przeszkód w ogrodzie, bez konieczności definiowania obszaru za pomocą przewodu obwodowego.

Drzewa, kwietniki, krzesła i inne przedmioty znajdujące się na powierzchni koszenia zostaną rozpoznane przez radar zamontowany w robocie koszącym NEXTTECH Q THE CROSSER dzięki czemu robot nauczy się ich unikać. Wszystko to przekłada się na mniej wstrząsów (znaczne zmniejszenie zużycia robota), mniejsze koszty instalacji (mniej obszarów, które muszą być wyznaczone przewodem ograniczającym) i większe bezpieczeństwo.

 

 robotydo.pl_ambrogio_quad_elite_robotykoszące_bydgoszcz_sprzedaż_instalacja_serwis

*robot będący przedmiotem sprzedaży jest w kolorze czarnym

 

Większy obszar koszenia dzięki systemowi + InfinitySystem

NEXTTECH Q THE CROSSER jest w stanie pokryć powierzchnie do 3500 metrów kwadratowych, ale dzięki integracji systemu +InfinitySystem może obsłużyć znacznie więcej. +InfinitySystem pozwala na skomunikowanie kilku robotów koszących. Każdy z robotów łączy się z pozostałymi i przekazuje informację o już skoszonym przez siebie obszarze. Dzięki temu roboty nie dublują swojej pracy efektywnie zajmując się całą powierzchnią naszego ogrodu.

 

Rozwiązania z linii NEXT

NEXTTECH Q THE CROSSER jest również wyposażony, jak każdy inny model z linii NEXT, w zaawansowaną technologię na pokładzie. Zaawansowane systemy nawigacji, ekran dotykowy, ZCS Connect (do zdalnej interakcji z robotem w dowolnym czasie i miejscu), kompatybilność z GPS i asystentami głosowymi (Smart Assistant). Dzięki tym system jest to jeden z najbardziej nowoczesnych robotów koszących na świecie.

 

robotydo.pl_ambrogio_quad_elite_robotykoszące_bydgoszcz_sprzedaż_instalacja_serwis

*robot będący przedmiotem sprzedaży jest w kolorze czarnym

  

TECH Line Remote App

Połącz się i zarządzaj swoim robotem za pomocą aplikacji dostępnej na systemy Android i iOS. Możemy za jej pomocą ustawić profile pracy robota, ustalić harmonogram pracy. Kiedy planujesz zaprosić gości możesz przeprogramować robota, żeby skosił trawę szybciej i wrócił do bazy, żeby nie przeszkadzał Ci cieszyć się trawnikiem.

Aplikacja to również sposób zabezpieczenia przed kradzieżą. Kiedy robot opuści strefę działania wyśle Ci powiadomienie o tym. Będziesz mógł go zlokalizować za pomocą GPS (funkcja dostępna po zakupie dodatkowego podzespołu łączności ZCS Connect Module)

Możesz również wyłączyć konkretną strefę z koszenia kiedy potrzebujesz z niej korzystać lub uznasz, że nie wymaga ona koszenia.

Z Aplikacją TECH Line wszystko staje się prostsze!

TECH line aplikacja

 

 

Moc  
Maksymalna wielkość trawnika* 3500 m2
Maks. dopuszczalne nachylenie zboczy 75%
Nominalne nachylenie zboczy 75%
Maks. dopuszczalne nachylenie w pobliżu przewodu 65%
Typ silników bezszczotkowe
Akumulator litowo-jonowy (25,9V) 2x5 Ah
Sposób ładowania kontaktowy
Średni czas pracy (+- 20%) 2:30 h
System koszenia  
Rodzaj noża gwiazda, 4 ostrza
Szerokość koszenia i ilość tarczy 29 cm - 1 tarcza
Wysokość koszenia 25-70 mm
Koszenie spiralne tak
System koszenia "SDM" tak
System koszenia +Infinity tak
Samopoziomowanie tak
Tryb eko tak
Czujnik deszczu tak
Ilość obsługiwanych stref koszenia 8
Nawigacja  
Moduł ZCS Connect (GPS, GSM) w zestawie
Komunikacja  
Interfejs użytkownika panel sterujący (klawiatura) i diody LED
Łączność z aplikacją Bluetooth i GSM
Odbiornik Bluetooth tak
Asystent głosowy tak
AMICO opcjonalnie
Bezpieczeństwo  
Zabezpieczający kod PIN kod PIN
Wyposażenie standardowe  
Przewód ograniczający 0
Szpilki mocujące do stacji 20
Stacja ładująca tak
Pokrywa stacji ładującej opcjonalnie
Pozostałe informacje  
Waga z bateriami (kg) 18
Wymiary robota (dł/sz/w) 533x533x333 mm
Rodzaj kół elastyczna guma
Poziom hałasu [dB(A)] 60
*Obszar koszenia może ulec zmniejszeniu ze względu na pochyłości terenu i skomplikowane dojazdy do stref, oraz różne przeszkody 

 

Funkcje

+Infinitsystem

 

Innowacyjny system nawigacji, który pozwala kilku robotom kosić jednocześnie na tym samym obszarze w inteligentny i zintegrowany sposób.

 

Bluetooth & GSM

 

Technologia komunikacyjna, która pozwala aktualizować oprogramowanie i kierować robotem z bliskiej odległości.

 

Wysoce wydajne bezszczotkowe silniki 

Wysoce wydajne bezszczotkowe silniki dzięki zasilaniu z litowo-jonowych baterii o dużej pojemności zwiększają czas pracy i niezawodność robotów koszących TECH line. Robot wykonuje swoją pracę dłużej na jednym ładowaniu niż roboty konkurencji. Pozwala to zaplanować koszenie tak, żebyśmy mieli więcej czasu na korzystanie z trawnika bez konieczności uważania na pracującego robota.

Pojemne baterie litowo - jonowe 

Roboty Ambrogio charakteryzują się wyjątkowo wydajnymi bateriami, które pozwalają na długą pracę. 

Miękkie, gumowe koło tylne 

Zapewnia doskonałą przyczepność na każdym terenie, nawet na mokrych nawierzchniach

Płyta główna najnowszej generacji 

Szybsze procesory przetwarzają więcej danych na najwyższym poziomie przy zmniejszonym poborze energii.

ZCS Connect 

To urządzenie umożliwiające łączenie i współpracę z robotem zawsze i wszędzie (poprzez własny smartfon lub tablet). Korzystając z aplikacji TECH line Remote można skonfigurować czas pracy robota, sprawdzić lokalizację (lokalizacja geograficzna), wyłączyć z pracy i/lub wskazać pracę na określonych obszarach w ogrodzie (Go Away), monitorować pracę robota i otrzymywać ostrzeżenia w przypadku kradzieży (Geo fence alarm, rozwinięty system antykradzieżowy). Dzięki funkcji Go Home (Wróć do ładowania) i Work Now (Rozpocznij pracę) można wymusić powrót robota do stacji ładowania lub pracę w ogrodzie.

8 stref koszenia

Robot jest w stanie obsłużyć aż 8 odrębnych stref koszenia. Dzięki temu może obsłużyć nawet skomplikowane ogrody, samoistnie przemieszczając się między kolejnymi strefami bez naszego udziału. Wystarczy je wyznaczyć i zaprogramować robota. On wykona całą resztę roboty!

 

Automatyka wysokości ostrza 

Wysokość koszenia ustalisz na ekranie robota, a on sam dostosuje wysokość ostrza.

System koszenia SDM

Satelitarny system nawigacji, oparty na zaawansowanych algorytmach, pozwala kosiarce rozpoznać właśnie skoszony obszar. Tworzy ona wirtualną mapę i zapamiętuje czasy pracy dla każdego obszaru, zapewniając w ten sposób oszczędność czasu i większą wydajność.

Spiralny system koszenia

Spiralnemy system koszenia uruchamia się automatycznie kiedy robot wykryje zbyt wysoką trawę. Normalne roboty krążą po wyznaczonej strefie kosząc trawę losowo ciągle zmieniając kierunki tracąc na to więcej energii. Ambrogio po wykryciu wysokiej trawy przystępuje do skrupulatnego wykoszenia całej strefy zużywając mniej energii.

 

 Wyświetlacz dotykowy

Interaktywny i intuicyjny wyświetlacz dotykowy pozwala na obsługę interfejsu graficznego systemu operacyjnego poprzez proste dotykanie wyświetlacza palcem, bez używania standardowych klawiszy.

 

 Smart Assistant

Modele wyposażone w ZCS Connect mogą komunikować się z użytkownikiem dzięki nowej funkcji SMART ASSISTANT (kompatybilnej z Siri, Google Home czy Alexa). Funkcja INTELIGENTNEJ POMOCY pozwala realizować polecenie głosowe, poprosić o informacje na temat działania robota, a także statystyki pracy.

 

 Pochylenia do 45%

Roboty TECH line mogą kosić nawet bardzo pochyłe zbocza sięgające nawet 45% dzięki opatentowanym kołom przednim. Poruszają się niezależnie od siebie, przy zachowaniu wysokiej wydajności koszenia nawet na nieregularnym i nierównym terenie. Konstrukcja bieżnika pozwala robotowi pokonywać nawet strome zbocza. Dzięki temu poradzi on sobie nawet z najbardziej wymagającymi trawnikami.

AMICO (opcja)

AMICO to nowa technologia z logo ZCS która pozwala na bezpieczną pracę Ambrogio w bliskiej odległości od zwierzęcia, z wyłączonym nożem. Jest to małe urządzenie, które zawieszamy na szyi średniego/dużego zwierzaka, albo umieszczamy na plecach – w przypadku żółwia, które współpracuje z robotem Ambrogio.

 

Oferujemy darmową konsultację w celu dobrania odpowiedniego modelu do Twoich potrzeb

Jeśli nie wiesz jaki model robota koszącego będzie dla Ciebie odpowiedni skontaktuj się z nami. Nasi sprzedawcy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Możemy również przyjechać na prezentację produktu w  województwie Kujawsko - Pomorskim i jego okolicach.

Oferujemy również usługę instalacji robotów koszących. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów. Możemy również udzielić porad jak zainstalować samodzielnie robota w Państwa ogrodzie. Doradzimy ile przewodu instalacyjnego i kołków potrzebnych jest do prawidłowego funkcjonowania robota. Pomożemy wyznaczyć strefy działania i umieszczenie stacji ładującej.

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania!

 

 

Dane techniczne

Optymalna Powierzchnia Trawnika od 2200 do 3000 m2
Szerokość Koszenia 29 cm
Wysokość koszenia 2,5 cm - 7 cm
Ilość obsługiwanych podstref Osiem Stref *

Opinie o produkcie (0)

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl