Robot Koszący TECH LINE NEXTTECH B X4 PREMIUM do 1800 m2

Dostępność: tymczasowo niedostępny
Cena: 14 699,00 zł 14699.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: TECH Line Robot
Kod produktu: TH040B009Z0

Opis

TECH LINE NEXTTECH  B X4 PREMIUM

Przeznaczony do powierzchni 1800 m2

Model B X4 zaczyna serię robotów, które mogą być konfigurowane w zależności od potrzeb ilości koszenia, kyóra mozę się zmienić wraz ze zmianą akumulatora.

Można zastosować wiele jednostek zasilających czyli różnych pojemności akumulatora i wydać mniej lub więcej pieniędzy i mieć dłużej lub krócej koszony trawnik.

W tym modelu zastosowano baterie o pojemnośći 8,7Ah, który pozwoli na pracę robota do około 4,00 h, a bedzie się ładował do około 1,30 h .

Zastosowano Nóż o szerokości 25 cm w TECHLINE NEXTTECH B X4 PREMIUM, a maksymalna  powierzchnia koszenia to 1800 m2. 

 

Jednostki zasilające do wyboru i kalkulacji robota:

 

 

LIGHT

 

MEDIUM

 

PREMIUM

 

EXTRA PREMIUM

tylko dla L X4

 Ładowanie  kontaktowe  kontaktowe  kontaktowe  indukcyjne
 Bateria  2,9Ah  5,8Ah  8,7Ah  8,7Ah
 Ładowarka  2,0A  5A  8A  8A
 Czas pracy  1,30h  3:00h Basic  4:00h Basic  4:45h
 Czas ładowania  2:00h  1:30h  1:30h  1:30h

Pojemne baterie i nóż o szerokości 25 cm nowego TECH LINE NEXTTECH B X4 PREMIUM pozwalają robotowi na koszenie powierzchni do 1800 m2. 

 

TECH ROBOT NEXT LINE B X4 robotydopl

 

NOWA GENERACJA ROBOTÓW KOSZĄCYCH

Rewolucyjna linia NEXT narodziła się w erze technologii cyfrowej, Internetu Rzeczy, Chmury i szeroko pojętej łączności, ale także dostosowania i elastyczności inteligentnych produktów.

Generacja Z (następna po milenialsach), robotów koszących ZCS, została zaprojektowana w celu przewidywania przyszłych potrzeb związanych z koszeniem trawników oraz autonomicznym i kontrolowanym zarządzaniem. Linia NEXT powiększa się i przedstawia nowe modele, które mogą kosić każdy ogród, nawet ten najbardziej skomplikowany i złożony.

ZAAWANSOWANY TECHNOLOGICZNE I SKOMUNIKOWANY

Najświeższe technologie umożliwiają sterowanie robotem i jego kontrolę z dowolnego miejsca, wysokie osiągi, połączenie z Chmurą poprzez IoT, obsługę poprzez dotykowy wyświetlacz, zdalne sterowanie/kontrolowanie/ monitorowanie poprzez aplikację, kompatybilną z niemalże każdym asystentem głosowym.

MODULARNY I KONFIGUROWALNY

Wybierając określoną platformę i Zestaw Zasilający, nadajemy robotowi TECH line pożądane funkcjonalności i wydajność. TECH ROBOT NEXT LINE B X4 z dwiema liniami Basic i Elite oraz całkowicie nowy model L X6, mogą się przekształcać, w wyniku czego powstają różne automatyczne kosiarki: modułowe, przegubowe, dostosowane do różnych potrzeb ogrodowych, intuicyjne, z silnikami bezszczotkowymi, kołami z gumowym profilem.

 

Co znajduje się w zestawie 

  • Robot koszący TECH LINE NEXTTECH  B X4 PREMIUM
  • Stacja dokująca
  • Zasilacz 
  • Głowica ładująca
  • Szpilki do montażu stacji - 20 sztuk 
  • Dowód zakupu i Gwarancja na produkt: 24 miesiące
  • Instrukcja obsługi 

 

 
Oferujemy bezpłatny pomiar trawników i dobór odpowiedniego robota koszącego.
Nie kupuj w ciemno, zdaj się na fachową pomoc naszych specjalistów.
 

W celu wybrania robota odpowiedniego dla naszego ogrodu należy zmierzyć całą jego powierzchnię. Ustalić strefy koszenia, wyznaczyć i zmierzyć drogi między tymi strefami. Należy zwrócić uwagę na różne przeszkody takie jak rabaty, drzewa czy np. piaskownice.

Warto przy tym zdać się na pomoc specjalistów.

 
Zostaw wiadomość z prośbą o bezpłatny pomiar trawnika poprzez formularz kontaktowy:
 
Formularz kontaktowy.
 
Lub zadzwoń pod numer +48 502 375 669
 

 

TECH line ROBOT - Włoskie roboty koszące

TECH line ROBOT to marka włoskiej firmy Zucchetti Centro Sistemi SpA założonej w 1985 roku. Firma na przestrzeni lat stała się liderem w dziedzinie robotyki i automatyki. Zajmuje się również odnawialnymi źródłami energii i rozwojem oprogramowania. ZCS nieustannie dąży do rozwoju i unowocześnienia swoich robotów. Oprócz robotów koszących zajmuje się również produkcją paneli słonecznych, oraz robotów do czyszczenia basenów.

TECH line Robot to automatyczna kosiarka dbająca samodzielnie o każdy trawnik w najwyższym stopniu dbając o bezpieczeństwo domowników i zwierząt. Dzięki systemowi AMICO kosiarka wykrywa poruszające się po naszym trawniku zwierzęta. Breloczek, który przypinany jest do obroży, wysyła sygnał informujący kosiarkę o zbliżaniu się do naszego zwierzaka. 

Robotyczne kosiarki TECH line ROBOT są idealnym rozwiązaniem dla osób chcących poprawić jakoś swojego trawnika przy jednoczesnym odzyskaniu czasu jaki musielibyśmy włożyć w pielęgnację naszego ogrodu. Jest idealna dla wszystkich którzy szukają rozwiązań na perfekcyjnie przykoszoną trawę, profesjonalizmu i innowacji technologicznych przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego.

Sprawdzi się w każdym rodzaju ogrodu, każdego dnia. Zaczynając od małych i prostych trawników, aż po duże rozległe ogrody. W ofercie znajdziemy roboty, które mogą obsłużyć nawet 20 tys. m2.

Funkcja mulczowania (regularne ścinanie trawy po kilka milimetrów bieżącego przyrostu) dostarcza stale nawozu naszym trawnikom. Dzięki temu nie musimy sami nawozić swojej murawy. Pyłek trawy osiada na glebie dostarczając jej pożywki do zdrowego porostu trawy. Już po pierwszym sezonie nasz trawnik będzie się wyróżniał od tych, które wciąż są koszone zwykłymi kosiarkami. Odpada nam również problem z regularnym utylizowaniem ściętej trawy!

Roboty TECH Line wyposażone są w bezszczotkowe silniki, pojemne litowo-jonowe baterie. Dzięki wytrzymałym i niezawodnym materiałom nasz robot będzie bardzo długo służył ciesząc nas swoim nowoczesnym designem i niezawodnością.

Kosiarki automatyczne mówią do nas językiem przyszłości sprawiając, że nasze życie staje się prostsze. Nie musimy już poświęcać wielu godzin na utrzymanie naszej trawy zyskując więcej czasu na cieszenie się nim. Inteligentne technologie ZCS pozwalają nam kontrolować pracą i sterowaniem naszego robotu z dowolnego miejsca.

 

TECH Line Remote App

Połącz się i zarządzaj swoim robotem za pomocą aplikacji dostępnej na systemy Android i iOS. Możemy za jej pomocą ustawić profile pracy robota, ustalić harmonogram pracy. Kiedy planujesz zaprosić gości możesz przeprogramować robota, żeby skosił trawę szybciej i wrócił do bazy, żeby nie przeszkadzał Ci cieszyć się trawnikiem.

Aplikacja to również sposób zabezpieczenia przed kradzieżą. Kiedy robot opuści strefę działania wyśle Ci powiadomienie o tym. Będziesz mógł go zlokalizować za pomocą GPS (funkcja dostępna po zakupie dodatkowego podzespołu łączności ZCS Connect Module)

Możesz również wyłączyć konkretną strefę z koszenia kiedy potrzebujesz z niej korzystać lub uznasz, że nie wymaga ona koszenia.

Z Aplikacją TECH Line wszystko staje się prostsze!

TECH line aplikacja

 

ZDefence - naturalne odstraszanie komarów

Nowość z roku 2022 - ZDefence czyli system naturalnych oprysków odstraszających komary. 

Od teraz Twój robot koszący może pomóc pozbyć się z Twojego ogrodu natrętnych komarów, bo kto lubi być gryziony we własnym otoczeniu?
Dzięki zamontowaniu systemu ZDefence nasz robot będzie rozpylał podczas koszenia substancję, która odstrasza komary. Substancja ta jest naturalna i nie biodegradowalna.
Nie zabija komarów, a jedynie je odstrasza.

System jest opcjonalnym dodatkiem do robotów z serii TECH Robot NEXT LINE.

 

zdefence-ochrona przeciwko komarom - ambrogio - robotydopl 

 

Moc  
Maksymalna wielkość trawnika* 1800 m2
Maks. dopuszczalne nachylenie zboczy 45%
Nominalne nachylenie zboczy 35%
Maks. dopuszczalne nachylenie w pobliżu przewodu 20%
Typ silników bezszczotkowe
Akumulator litowo-jonowy (25,9V) 1x8,7 Ah
Sposób ładowania kontaktowy
Średni czas pracy (+- 20%) 3:00 h
System koszenia  
Rodzaj noża gwiazda, 4 ostrza
Szerokość koszenia i ilość tarczy 25 cm - 1 tarcza
Wysokość koszenia 20-65 mm
Koszenie spiralne tak
System koszenia "SDM" nie
System koszenia +Infinity nie
Samopoziomowanie tak
Tryb eko tak
Czujnik deszczu tak
Ilość obsługiwanych stref koszenia 4
Nawigacja  
Moduł ZCS Connect (GPS, GSM) opcjonalnie
Komunikacja  
Interfejs użytkownika panel sterujący i diody
Łączność z aplikacją Bluetooth
Odbiornik Bluetooth tak
Asystent głosowy dostępny z modułem ZCS Connect
AMICO opcjonalnie
ZDefence (naturalny oprysk odstraszający komary) opcjonalnie
Bezpieczeństwo  
Zabezpieczający kod PIN kod PIN
Wyposażenie standardowe  
Przewód ograniczający 0
Szpilki mocujące do stacji 20
Stacja ładująca tak
Pokrywa stacji ładującej brak
Pozostałe informacje  
Waga z bateriami (kg) 15,6
Wymiary robota (dł/sz/w) 635x464x330 mm
Rodzaj kół Elastyczna guma
Poziom hałasu [dB(A)] 63

*Obszar koszenia może ulec zmniejszeniu ze względu na pochyłości terenu i skomplikowane dojazdy do stref, oraz różne przeszkody 

 

Funkcje

 

Bluetooth

 

Technologia komunikacyjna, która pozwala aktualizować oprogramowanie i kierować robotem z bliskiej odległości.

 

 

Wysoce wydajne bezszczotkowe silniki 

Wysoce wydajne bezszczotkowe silniki dzięki zasilaniu z litowo-jonowych baterii o dużej pojemności zwiększają czas pracy i niezawodność robotów koszących TECH line. Robot wykonuje swoją pracę dłużej na jednym ładowaniu niż roboty konkurencji. Pozwala to zaplanować koszenie tak, żebyśmy mieli więcej czasu na korzystanie z trawnika bez konieczności uważania na pracującego robota.

 

Pojemne baterie litowo - jonowe 

Roboty TECH line charakteryzują się wyjątkowo wydajnymi bateriami, które pozwalają na długą pracę. 

 

Miękkie, gumowe koło tylne 

Zapewnia doskonałą przyczepność na każdym terenie, nawet na mokrych nawierzchniach

 

Płyta główna najnowszej generacji 

Szybsze procesory przetwarzają więcej danych na najwyższym poziomie przy zmniejszonym poborze energii.

 

ZCS Connect (opcjonalnie)

To urządzenie umożliwiające łączenie i współpracę z robotem zawsze i wszędzie (poprzez własny smartfon lub tablet). Korzystając z aplikacji TECH line Remote można skonfigurować czas pracy robota, sprawdzić lokalizację (lokalizacja geograficzna), wyłączyć z pracy i/lub wskazać pracę na określonych obszarach w ogrodzie (Go Away), monitorować pracę robota i otrzymywać ostrzeżenia w przypadku kradzieży (Geo fence alarm, rozwinięty system antykradzieżowy). Dzięki funkcji Go Home (Wróć do ładowania) i Work Now (Rozpocznij pracę) można wymusić powrót robota do stacji ładowania lub pracę w ogrodzie.

 

4 strefy koszenia

Robot jest w stanie obsłużyć aż 4 odrębne strefy koszenia. Dzięki temu może obsłużyć nawet skomplikowane ogrody, samoistnie przemieszczając się między kolejnymi strefami bez naszego udziału. Wystarczy je wyznaczyć i zaprogramować robota. On wykona całą resztę roboty!

   

Automatyczna wysokość ostrza 

Wysokość koszenia ustawia się w tym robocie za pomocą panelu sterującego.

 

Spiralny system koszenia

Spiralnemy system koszenia uruchamia się automatycznie kiedy robot wykryje zbyt wysoką trawę. Normalne roboty krążą po wyznaczonej strefie kosząc trawę losowo ciągle zmieniając kierunki tracąc na to więcej energii. TECH line po wykryciu wysokiej trawy przystępuje do skrupulatnego wykoszenia całej strefy zużywając mniej energii.

   

 Smart Assistant (opcjonalnie wraz z ZCS)

Modele wyposażone w ZCS Connect mogą komunikować się z użytkownikiem dzięki nowej funkcji SMART ASSISTANT (kompatybilnej z Siri, Google Home czy Alexa). Funkcja INTELIGENTNEJ POMOCY pozwala realizować polecenie głosowe, poprosić o informacje na temat działania robota, a także statystyki pracy.

   

 Pochylenia do 45%

Roboty Ambrogio mogą kosić nawet bardzo pochyłe zbocza sięgające nawet 45% dzięki opatentowanym kołom przednim. Poruszają się niezależnie od siebie, przy zachowaniu wysokiej wydajności koszenia nawet na nieregularnym i nierównym terenie. Konstrukcja bieżnika pozwala robotowi pokonywać nawet strome zbocza. Dzięki temu poradzi on sobie nawet z najbardziej wymagającymi trawnikami.

 

AMICO (opcja)

AMICO to nowa technologia z logo ZCS która pozwala na bezpieczną pracę TECH line w bliskiej odległości od zwierzęcia, z wyłączonym nożem. Jest to małe urządzenie, które zawieszamy na szyi średniego/dużego zwierzaka, albo umieszczamy na plecach – w przypadku żółwia, które współpracuje z robotem TECH line.

 

Oferujemy darmową konsultację w celu dobrania odpowiedniego modelu do Twoich potrzeb.

Jeśli nie wiesz jaki model robota koszącego będzie dla Ciebie odpowiedni skontaktuj się z nami. Nasi sprzedawcy odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania. Możemy również przyjechać na prezentację produktu w  województwie Kujawsko - Pomorskim i jego okolicach.

Oferujemy również usługę instalacji robotów koszących. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów. Możemy również udzielić porad jak zainstalować samodzielnie robota w Państwa ogrodzie. Doradzimy ile przewodu instalacyjnego i kołków potrzebnych jest do prawidłowego funkcjonowania robota. Pomożemy wyznaczyć strefy działania i umieszczenie stacji ładującej.

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania!

 

Dane techniczne

Optymalna Powierzchnia Trawnika od 1000 do 2200 m2
Szerokość Koszenia 25 cm
Wysokość koszenia 2 cm - 6,5 cm
Ilość obsługiwanych podstref Pięć Stref*

Opinie o produkcie (0)

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl