Utrzymywanie czystości w swoim domu to istotna część zdrowego i komfortowego życia. Natomiast współczesne urządzenia zapewniają nowe możliwości w kwestii sprzątania. Proponujemy innowacyjne rozwiązanie, czyli sprzęt taki jak odkurzacz wodny, a także piorący wyposażony w filtr. Jest to propozycja, która sprawia, że zdecydowanie łatwiej zachować czystość w pomieszczeniach. Pozwala też zmienić jakość powietrza znajdującego się we wnętrzach. Poznaj już teraz wszystkie korzyści płynące z wykorzystania popularnych modeli, takich jak Roboclean.

Odkurzacz piorąco-czyszczący to Twój sposób na kurz!

Usuwanie kurzu i zanieczyszczeń z powietrza oraz podłóg stało się znacznie efektywniejsze dzięki innowacyjnym urządzeniom domowym, które mają filtr wodny. Jeden z takich produktów, odkurzacz piorący Roboclean, nie tylko sprząta, ale również eliminuje alergeny, bakterie i pyłki roślin. Dlatego też jest to propozycja szczególnie atrakcyjna dla alergików oraz osób z astmą. Ponadto wyróżnia się zdolnością do dokładnego czyszczenia dywanów i tapicerki, co umożliwia kompleksową pielęgnację każdego wnętrza.

Dopasuj odkurzacz do swoich oczekiwań

W naszej ofercie dostępne są różne modele urządzeń sprzątających, w tym warianty piorące. Dlatego istnieje możliwość dokładnego dopasowania proponowanego sprzętu do indywidualnych potrzeb klientów. Warto wiedzieć, że odkurzacz Roboclean z filtrem wodnym pomaga w czyszczeniu, a przy okazji poprawia jakości powietrza. Podstawą jego działania jest przyciąganie zanieczyszczeń oraz pyłków do wody, gdzie są one skutecznie zatrzymywane. Z tego powodu z roku na rok wzrasta zainteresowanie tym modelem wśród naszych klientów.

Bogata oferta odkurzaczy czeka na Ciebie!

Wszystkim miłośnikom najnowszej technologii polecamy odkurzacz Roboclean, który wyróżnia się niskim poziomem hałasu, stylowym designem oraz dużą użytkowością. Jest on także bardzo wydajny. Zarówno filtr wodny, jak i pozostałe części urządzenia, są łatwe w czyszczeniu.

Sprzęt czyszcząco-piorący to bez wątpienia inwestycja w czystość domu. Nasze produkty są niezastąpione w codziennej pielęgnacji wnętrza. Już dziś sprawdź ofertę sklepu!

Zapraszamy do konsultacji telefonicznej 503-130-183 lub 502-375-669.

Odkurzacze

ROBOCLEAN Silnik 114F/114F+ ROBOCLEAN Silnik 114F/114F+
Producent: Aura Roboclean
Cena:

807,00 zł

szt.
zobacz więcej
ROBOCLEAN Silnik S PLUS ROBOCLEAN Silnik S PLUS
Producent: Aura Roboclean
Cena:

886,00 zł

szt.
zobacz więcej
ROBOCLEAN  FILTR HEPA SPLUS ROBOCLEAN FILTR HEPA SPLUS
Cena:

59,00 zł

szt.
zobacz więcej
ROBOCLEAN KOŃCÓWKA DO MYCIA PODŁÓG ROBOCLEAN KOŃCÓWKA DO MYCIA PODŁÓG
Producent: Aura Roboclean
Cena:

13,00 zł

zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl