Robomow Roboty Koszące Trawę

Robomow to Roboty koszące trawę o bardzo długiej tradycji i wieloletnich doświadczeniach. Pierwsze prototypy powstały już w 1995 roku w Izraelu za sprawą firmy Friendly Robotics. Robot koszący trawę był marzeniem Udi Pelessa i Shai Abramsona późniejszych założycieli firmy. Marka Robomow okazała się na tyle udana, że podbiła Europę, Izrael oraz  również świat między innymi Stany Zjednoczone i Kanadę. Automaty koszące trawę można zainstalować praktycznie w każdym ogrodzie korzystając z BEZPŁATNEJ porady i konsultacji z Naszymi Specjalistami  

Robomow Roboty koszące

  • nowość
Robot Koszący Robomow RT300 do 300m2 Robot Koszący Robomow RT300 do 300m2
Producent: Robomow
Cena: 2 999,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Robot Koszący Robomow RT700  do 700 m2 Robot Koszący Robomow RT700 do 700 m2
Producent: Robomow
Cena: 3 499,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość

W sklepie robotydo.pl zamówią Państwo nowoczesne urządzenia automatyczne do pielęgnacji ogrodu. Prezentujemy wydajne i niezawodne roboty koszące Robomow serii RK, RT i innych. Każdy model poradzi sobie wyśmienicie z przycinaniem trawnika o standardowej powierzchni. Mamy też w ofercie warianty przeznaczone do pracy na terenach o sporym metrażu. Niezależnie od indywidualnych preferencji i budżetu klienta zapewniamy fachową, bezpłatną poradę przy wyborze maszyny najlepiej spełniającej wymagania.

Nowoczesne roboty koszące do trawy od Robomow

Automatyczna kosiarka przyda się nie tylko do pielęgnacji przydomowego ogrodu, ale także trawnika na posesjach firmowych czy publicznych terenów zielonych. Każdy robot koszący Robomow został zaprojektowany z użyciem innowacyjnych technologii oraz trwałych, odpornych na czynniki zewnętrzne materiałów. Dzięki temu urządzenie RK czy RT spełnia wysokie normy jakościowe i świetnie radzi sobie z pracą także na nierównym obszarze. Maszyny zaopatrzone są w specjalne stacje dokujące, które służą do ładowania baterii w sprzęcie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl