WYBIERZ WIELKOŚĆ SWOJEGO TRAWNIKA DO KOSZENIA ROBOTEM KOSZĄCYM I ZOBACZ PROPOZYCJE :

A PÓŹNIEJ WYBIERZ KOLEJNE PARAMETRY DO PORÓWNANIA 

                

Kolejne Parametry Robotów koszących:

Wybierz po lewej stronie i zaznacz odpowiednie parametry ( w smartfonie przełącz w górnej zakładce na komputer): 

- wielkość trawnika ( optymalna lub lepiej wybrać większą ilość metrów kwadratowych trawy w ogrodzie lub w wielu podstrefach do koszenia przez automat koszący,

Jeżeli już wybrałeś ten parametr powyżej klikając na odpowiednie boisko-areał to możesz jeszcze doprecyzować je w parametrach po lewej stronie )  

- szerokość koszenia ( szerokość noży koszących trawę to bardzo ważny parametr przyspieszający koszenie trawy przez robota)

- wysokość koszenia ( możliwość ustawienia wysokości skoszonej trawy przez robot koszący od minimum do maksimum ) 

- ilość obsługiwanych podstref ( ten parametr będzie miał znaczenie jeśli masz podzielony trawnik na strefy lub masz duży trawnik z różnymi zakamarkami i potrzebujesz wielu startów robota w różnych miejscach ogrodu )  )  

- cena od do ( wybierz maksymalny pułap cenowy lub sprawdź parametr Ceny, który pojawi się przy wybranych robotach koszących - należy pamiętać o kosztach przewodów i instalacji wycenianej dodatkowo) 

Roboty koszące trawę

  • nowość
Robot Koszący Robomow RS635  Używany Robot Koszący Robomow RS635 Używany
Producent: Robomow
Cena:

8 500,00 zł

szt.
zobacz więcej

Nasza firma dostarcza innowacyjne rozwiązania dla wymagających użytkowników, którzy chcą oszczędzić czas i energię na wykonywaniu codziennych obowiązków. Prezentujemy roboty do trawy, czyli bezprzewodowe kosiarki automatyczne, które działają samodzielnie również w te dni, kiedy nie ma Państwa w domu. Urządzenia przydadzą się w każdym ogrodzie niezależnie od powierzchni trawnika. Sprzedajemy bowiem różnorodne modele, w tym maszyny przeznaczone do pracy na terenach zielonych o dużym metrażu.

Oferowana przez nas automatyczna kosiarka do trawy pracuje dokładnie i wydajnie również na obszarach o nieregularnym ukształtowaniu terenu. Maszyny, które sprzedajemy, różnią się między sobą parametrami technicznymi i funkcjami. Dzięki temu mogą Państwo zamówić tutaj robota koszącego dostosowanego do indywidualnych potrzeb oraz budżetu. Aby ułatwić wybór sprzętu, przygotowaliśmy przydatne filtry w wyszukiwarce na stronie. W asortymencie dostępne są m.in. artykuły marek:

Automatyczna kosiarka do trawy

Nowoczesne maszyny koszące, jakie znajdują się w ofercie, to świetne propozycje zarówno do domu, jak i do obiektu komercyjnego czy publicznego. Przy pomocy automatycznej kosiarki mogą Państwo zawsze cieszyć się pięknym,regularnie przyciętym trawnikiem, nie tracąc cennego czasu na jego samodzielną pielęgnację. Urządzenia zaopatrzone są w stację dokującą służącą do ładowania baterii. Połaczenie do gniazdka elektrycznego może być dodatkowo przedłużone o dowolną długość stosując odpowiedni zabezpieczony przed wodą przedłużacz. Nasza firma wykonuje usługę instalacji robota koszącego, która polega na zaintsalowaniu stacji dokującej oraz rozmieszczeniu przewodu obwodowego w trawie i na przejazdach np. przez kostkę, chodnik, rabaty itp. Odpowiednią ilość przewodu dobieramy na postawie audytu i wymierzeniu trawnika. Ilość przewodu obwodowego może wynosić od kilkudziesięciu metrów do maksymalnie ośmiuset metrów i przewód jest chowany w trawie za pomocąspecjalnej maszyny do układania przewodu ( głębokość ułożenia tego przewodu to od 1cm do 7 cm optymalnie stosujemy 5 cm ) Konfiguracja i ustawienie harmonogramu to bardzo ważny element aby robot do trawy pracował efektywnie, najlepiej codziennie. Robot pracuje bardzo cicho, więc daje możliwość ustawienia pracy w nocy lub wtedy gdy nie ma domowników w ogrodzie. 

Roboty kosiarki

Zamawiając na naszej stronie automatyczną kosiarkę, mogą Państwo wybierać spośród wielu modeli z różnych półek cenowych. Poszczególne urządzenia przeznaczone są do terenów o dużej lub nieregularnej powierzchni, inne natomiast lepiej poradzą sobie z pielęgnacją trawnika o standardowym metrażu znajdującego się na równym podłożu. Roboty koszące można kontrolować zdalnie, korzystając ze specjalnej aplikacji. Wystarczy pobrać ją na swój telefon, aby móc cieszyć się przyciętą trawą po powrocie z pracy lub wakacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl