Robot Koszący Robomow RK1000 PRO do 1000 m2

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 3-14 dni
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 6 999,00 zł 6999.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: Robomow
Kod produktu: 22AKFAFA619

Opis

Robomow RK 1000 PRO 

robomowRK_robomow_RK_robotkoszący_robotdo

robomowRK_robomow_RK_robotkoszący_robotdo

 

Zaawansowany Robot Koszący dla Ogrodów do 1000 m²

Opis Ogólny:

Robot koszący Robomow RK 1000 PRO jest efektywnym urządzeniem przeznaczonym do ogrodów o powierzchni do 1000 m². Charakteryzuje się niezwykłą sprawnościa pracy i ponadprzeciętną wydajnością, zapewniając wyniki nieosiągalne dla innych urządzeń w swojej klasie. Wyróżnia się wieloma innowacjami technologicznymi, które umożliwiają płynne i precyzyjne koszenie trawy z minimalną interwencją człowieka.

robomowRK_robomow_RK_robotkoszący_robotdo

Innowacje Technologiczne:

 Po wielu latach doświadczeń na rynku robotów koszących ( od 1995 roku ) firma Robomow udoskonaliła swoje roboty dodając wyjątkową wartość i efektywność wprowadzanych innowacji: 

Udoskonalone Noże Koszące: Talerzyk z czterema wysokiej jakości nożami zamontowanymi na dwóch średnicach aby zwiększyć powierzchnię cięcia, doskonale radzą sobie z wszelkiej jakości trawą oraz nawet z gałązkami, owocami i szyszkami, które mogą pojawić się na trawniku.

 Ruchoma Głowica Kosząca: W robocie Robomow RK zastosowano ruchomą głowicę koszącą z silnikiem i ostrzami na jednej platformie. Utrzymuje ona określoną odległość mechanizmu tnącego od podłoża i może ciąć trawę od 2 cm do 10 cm w sposób elastyczny, reagując w górę gdy napotyka opór trawy lub jakiejś przeszkody. Dzięki tej nowości robot zapewnia najwyższą jakość koszenia na każdym terenie, zarówno na płaskich trawnikach jak i na nierównym terenie, przy wysokiej jak i niskiej trawie.Robomow odróżnia się tym od robotów innych producentów w których ostrza są nieruchome i sztywne tnąc zawsze na tej samej wysokości. 

Technologia Edge Mode EDGECUT: Głowica tnąca z przesunięciem do boku, umożliwiająca efektywne koszenie krawędzi. Robot nie musi wyjażdzać poza trawnik aby dokosił rewelacyjnie krawędzie. Noże pracują poza kołem. Tą wyjatkową na rynku robotów koszących funkcją Robomow wyróźnia się wśród konkurencji i nie potrzeba dodatkowo stosować podkaszarki.

Czujnik Przeszkód 360°: Poprawiono konstrukcję robotów, która jest trwała i bezawaryjna oraz poprawiono uderzeniowe zderzaki zwiększając możliwości swoich robotów koszących. Pokrywa robota osadzona na czterech czujnikach tzw. joystickach reaguje na zderzenie w wariancie 360 stopni czyli ze wszystkich stron łącznie z reakcą na dotyk górnej części o przeszkodę np. wjazd pod meble ogrodowe.

robomowRK_robomow_RK_robotkoszący_robotdo.pl

Kolorowy Dotykowy Wyświetlacz: Ekran 4,3 cala o wysokiej rozdzielczości ułatwia nawigację i dostęp do funkcji robota, zarówno uzywając dotykowego ekranu lub zapasowych gumowych guzików na "mokrą rekę" lub rękawiczkę. Całość panelu sterowania razem z pokrętłem do ustawiania cyfrowego ustawienia wysokości koszenia jest zabezpieczona i chroniona specjalną pokrywą. Łatwa, czytelna i przyjazna obsługa robota dostępna jest również w języku polskim. 

Akumulatory Litowo-Jonowe: Zmianie uległy również akumulatory. W modelu Robomow RK 1000 Pro zastosowano akumulator litowo-jonowy o pojemności 4,9 Ah. Dzięki temu czas pracy robota wzrósł do około 50 minut.

Funkcje Aplikacji Mobilnej Robomow 3.0: Dzięki zastosowaniu w robocie koszącym Robomow RK modułu GSM będziesz otrzymywać informacje od robota, który będzie Cię informował o ewentualnych problemach podczas pracy ( alerty operacyjne i bezpieczeństwa ). Z tych danych ale w szerszym zakresie będzie również mógł korzystać serwis techniczny i na biężąco rozwiązywać techniczne problemy. W aplikacji telefonicznej można ustawić wszystkie parametry takie jak np: Harmonogram pracy automatycznej, Intensywność koszenia, Specjalne funkcje ( jazda koło przewodu, dokoszenie krawędzi, przejazd do strefy) i inne ( więcej o aplikacji będzie niżej link Robomow App 3.0 - Zdalne zarządzanie robotem) 

PIN KOD i system antykradzieżowy: Robomow RK posiada również system antykradzieżowy. Jeżeli nie wpiszemy prawidłowego PIN KOD-u robot nie da się uruchomić przez nikogo nieuprawnionego. Kiedy robot opuści teren wyznaczony mu do pracy otrzymasz powiadomienie poprzez aplikację mobilną. Jest to doskonały sposób na zabezpieczenie się przed kradzieżą.

 Cicha Praca: Robot może wykonywać koszenie trawy nawet podczas snu w nocy. Dzięki nowym silnikom bezszczotkowym robot jest bardzo cichy podczas pracy (poniżej 60 dB)

Opatentowane Koła Terenowe: Specjalnie zaprojektowane koła o wysokich profilowych kolcach i gumowych końcówkach zapewniają doskonałą przyczepność i skuteczne poruszanie się na nierównym terenie. Różnorodności trawników o gęstej trawie lub rzadkiej, suchych terenach czy podmokłych, górzystych lub płaskich sprawiają, że  Koła napędowe i silne silniki napędowe ( zamocowane bezpośrednio na osiach kół ) stają się kolejną bardzo ważną cechą.

robomowRK_robomow_RK_robotkoszący_robotdo.pl

Kompletny Zestaw:

Co znajduje się w kartonie:

 •  Robot koszący Robomow RK 1000 Pro 
 •  Stacja dokująca ( z przewodem przedłużającym 15 metrów) 
 •  Kołki do montażu stacji dokującej 
 •  Zasilacz 
 •  Moduł GSM wraz z kartą SIM do połączenia z serwerem (dane przsyłane automatycznie do producenta i serwisu) oraz informacje na aplikację push up: Antykradzieżowe, Operacyjne o pracy robota i Informacją o nieuprawnionym użyciu robota ) 
 •  Narzędzia do konserwacji i obsługi robota.
 •  Wtyczki do przewodu instalacyjnego 2 szt 
 •  Złączki do przewodu instalacyjnego  2 szt
 •  Dowód zakupu i Gwarancja na produkt: 3 lata+1 rok po zarejesrowaniu robota link do rejestracji Robomow: https://www.robomow.com/pl-PL/pomoc/extendedwarrantyplus
 •  Instrukcja obsługi

Robot Robomow RK 1000 PRO nie zawiera zestawu montażowego w postaci przewodu obwodowego i kołków. W ramach naszej działalności świadczymy usługę montażu robota koszącego w Państwa ogrodzie. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania dotyczące zarówno robotów koszących jak i ich instalacji.

 

Gwarancja: Producent zapewnia 3 lata gwarancji + 1 rok po rejestracji produktu-link do rejestracji Robomow: https://www.robomow.com/pl-PL/pomoc/extendedwarrantyplus

 

 

 
 

Główne cechy robota koszącego Robomow RK 1000 Pro

 • obszar koszenia do 1000 m2
 • 45% nachylenia terenu
 • akumulator 4,9 Ah Li-Ion
 • Poziom hałasu <60dB
 • wysokość cięcia 20-100 mm
 • szerokość cięcia 21 cm
 • Moduł GSM
 • sterowanie poprzez aplikację na smartfonie
 • kolorowy ekran dotykowy

 

 Serwis i Wsparcie: 
Oferujemy bezpłatny pomiar trawników i dobór odpowiedniego robota koszącego.
Nie kupuj w ciemno, zdaj się na fachową pomoc naszych specjalistów.
 

W celu wybrania robota odpowiedniego dla naszego ogrodu należy zmierzyć całą jego powierzchnię. Ustalić strefy koszenia, wyznaczyć i zmierzyć drogi między tymi strefami. Należy zwrócić uwagę na różne przeszkody takie jak rabaty, drzewa czy np. piaskownice.

Warto przy tym zdać się na pomoc specjalistów.

Dostępna jest także usługa montażu robota koszącego w Państwa ogrodzie.  
Zostaw wiadomość z prośbą o bezpłatny pomiar trawnika poprzez formularz kontaktowy:
 
Formularz kontaktowy.
 

Lub zadzwoń pod numer

+48 502 375 669

 

 

 
PORÓWNANIE ROBOTÓW ROBOMOW Modele RK Pro
 
Robomow

 RK3000 Pro

 
Robomow

RK1000 Pro

 
Robomow

RK2000 Pro

 
Robomow

RK4000 Pro

 
         
Numer modelu 22AKJAFA619 22AKFAFA619 22AKHAFA619 22AKLAFA619
Zalecana powierzchnia trawnika[m2] 3000 1000 2000 4000
Szerokość koszenia 42 21 21 42
Wysokość koszenia 20–100 20 - 100 20 - 100 20–100
Wydajność powierzchniowa na godzinę 135 65 65 135
Podstrefy / oddzielne strefy 1 strefa główna, 4 podstrefy, oddzielne strefy 1 strefa główna, 4 podstrefy, oddzielne strefy 1 strefa główna, 4 podstrefy, oddzielne strefy 1 strefa główna, 4 podstrefy, oddzielne strefy
Materiały instalacyjne Opcjonalnie Opcjonalnie Opcjonalnie Opcjonalnie
Silniki koszące DC Bezszczotkowy DC Bezszczotkowy DC Bezszczotkowy DC Bezszczotkowy
Silniki napędowe DC Bezszczotkowy DC Bezszczotkowy DC Bezszczotkowy DC Bezszczotkowy
Maks. nachylenie trawnika 45% / 24° 45% / 24° 45% / 24° 45% / 24°
Maks. nachylenie krawędzi 20% / 11° 20% / 11° 20% / 11° 20% / 11°
Poziom hałasu 50 / 61 / 64 50 / 61 / 64 50 / 61 / 64 53 / 64 / 65
Czas koszenia 80–90 min 40 - 50 min 80 - 90 min 110–120 min
Czas ładowania 60–80 min 60 - 120 min 60 - 120 min 90–110 min
Typ baterii 18,15V Li-Ion 18,15V Li-Ion 18,15V Li-Ion 18,15V Li-Ion
Pojemność baterii 7,2 Ah 4,9 Ah 4,9 Ah 9,6 Ah
Zużycie energii 8,7 kWh/miesięcznie 4,0 kWh/miesięcznie 7,3 kWh/miesięcznie 11,5 kWh/miesięcznie
UI (wyświetlacz) 4,3'' HD kolorowy wyświetlacz dotykowy 4,3'' HD kolorowy wyświetlacz dotykowy 4,3'' HD kolorowy wyświetlacz dotykowy 4,3'' HD kolorowy wyświetlacz dotykowy
Ochrona antykradzieżowa Standard Standard Standard Standard
Harmonogram koszenia Standard Standard Standard Standard
Czujnik deszczu - - - -
Modułowa konstrukcja - - - -
Ostrza dwustronne ruchome 2 dyski koszące z 4 stalowymi ostrzami każdy  1 dysk koszący z 4 stalowymi ostrzami  1 dysk koszący z 4 stalowymi ostrzami  2 dyski koszące z 4 stalowymi ostrzami każdy
Ruchoma głowica tnąca Standard Standard Standard Standard
Powrót z przesunięciem(MBLE/IR) Standard Standard Standard Standard
Koła napędowe z kolcami Koła terenowe o wysokiej przyczepności Koła terenowe o wysokiej przyczepności Koła terenowe o wysokiej przyczepności Koła terenowe o wysokiej przyczepności
RoboGrips - - - -
Moduł GSM Standard Standard Standard Standard
GPS - - - -
Przewód obwodowy - - - -
Gwarancja 3 lata + 1 rok po rejestracji produktu 3 lata + 1 rok po rejestracji produktu 3 lata + 1 rok po rejestracji produktu 3 lata + 1 rok po rejestracji produktu
RoboHome Opcjonalnie (122-080-619) Opcjonalnie (122-080-619) Opcjonalnie (122-080-619) Opcjonalnie (122-080-619)
         

 

 

Co nowego wnosi jeszcze seria Robomow RK? Dodatkowe Podsumowanie:

 • kolorowy wyświetlacz dotykowy w robocie ułatwiający obsługę robota, dostępny język polski 
 • koszenie nachyleń terenu do 45% (zmiana z 36%)
 • nowe akumulatory Li-Ion od 4,9 Ah do 9,6Ah
 • zakres wysokości cięcia 20-100 mm ( od 2 do 10 cm ) 
 • łatwość samodzielnej wymiany ostrza
 • Moduł GSM w obu modelach serii RK Pro
 • cichsza praca robota koszącego  <60dB
 • nowe silniki bezszczotkowe (jeszcze wyższa niezawodność pracy)
 • nowy design, trwała konstrukcja i komponenty zwiększające jakość wykończenia robotów koszących
 • oprogramowanie sterujące robotami koszącymi z systematyczną aktualizacją 
 • poprawiony system tnący-mulczujący zwiększający samooczyszczanie się robotów
 • poprawione czujniki zderzeniowe z przeciążeniowych na uderzeniowe ( 4 czujniki-joysticki z przodu i z tyłu robota o czujności zderzenia 360 stopni) 
 • nowa konstrukcja kół o doskonałej przyczepności ( dwa rzędy kolcy na kole z odpowiednim gumowym bieżnikiem aby koła się nie ślizgały ) 
 • poprawiony system dokowania dotykowy - bez bolcy ( dojazd do stacji tyłem ) 
 • stacja dokująca o łatwej obsłudze ( otwierana klapka do obsługi okablowania instalacji i zasilania)

 

Zainwestuj w Przyszłość Twojego Trawnika z Robomow

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych produktach i usługach. Zapewniamy fachową pomoc i poradę.

   

 

robomowRK_robomow_RK_robotkoszący_robotdo

 

 

 

 

 

 

Robomow App 3.0 - Zdalne zarządzanie robotem w Języku POLSKIM (dostępnych kilkanaście wersji językowych)  

Roboty koszące Robomow wyróżniają się spośród konkurencji możliwością sterowania nimi poprzez aplikację dostępną na system Android oraz iOS. Pozwala ona na pełną kontrolę pracy naszego robota. 

Wszystkie funkcje na jednym ekranie za dotknięciem palca:

 • Rozpocznij koszenie
 • Powrót do bazy
 • Ustal harmonogram pracy
 • Ustaw strefy
 • Instrukcja obsługi
 • Przemieszczanie między strefami 
 • Obsługa manualna robota - sterowanie jak joystickiem
 • Zabezpieczenie przed dziećmi
 • Ustawienie wydawanie dzwięków przez robota
 • Ustawienie sygnału przewodu obwodowego : A-B-C 
 • Wskazanie naładowania akumulatora 
 • Wskazanie zasięgu sieci 

Zabezpieczenie antykradzieżowe:

 • PIN KOD ( czterocyfrowy kod ) 
 • Geo Fence ( strefa bezpieczeństwa robota ) 

Zdalna diagnostyka:

 • Natychmiastowa pomoc
 • Diagnostyka online
 • Porady techniczne

Bieżący status:

 • Status ładowania
 • Harmonogram wyjazdów
 • Alerty operacyjne i bezpieczeństwa*
 • Opcjonalnie: alert bezpieczeństwa na 5 min przed opuszczeniem Stacji Bazowej i rozpoczęciem pracy, aby właściciel mógł upewnić się, że na trawniku nie znajdują się dzieci lub zwierzęta

* Pod warunkiem, że wyrazisz na to zgodę, alerty będą wysyłane jako powiadomienia push do urządzenia mobilnego

 

 

 

 

Maksymalna wielkość trawnika 1000 m2
Szerokość cięcia 21 cm
Wysokość cięcia 20-100 mm
Ilość ostrzy tnących 4
Maksymalne nachylenie 45%
Podstrefy koszenia 1 główna i 4 podstrefy 
Oddzielne strefy koszenia 2
Silniki koszące bezszczotkowy na prąd stały
Typ akumulatora Litowo-jonowy 18.15 V
Pojemność akumulatora 4,9 Ah
Poziom głośności  poniżej 60 dB
Czas koszenia 40-50 min
Czas Ładowania 60-120 min
Wymiary robota 73.5 x 66 x 31 cm
Masa robota 10 kg
Łączność Bluetooth i GSM
Stacja dokująca w zestawie
Domek dla robota dostępny oddzielnie
Przewód obwodowy i szpilki do montażu dostępne oddzielnie
Funkcja zapobiegająca kradzieży tak
Robomow App 3.0 tak

 

Link do FOLDERU PRODUCENTA KLIKNIJ 

 

Funkcje i Zalety ROBOMOW RK 1000 Pro 

   

Cięcie do krawędzi

Precyzyjne przycinanie krawędzi na całej powierzchni ogrodu, zapewniając estetyczny wygląd trawnika

Pewność działania w każdym terenie

Praca i koszenie na nachyleniach do 45%, dzięki czemu Twój trawnik będzie wszędzie pięknie wyrównany

   

Łatwa obsługa

Prosta konfiguracja, konserwacja i czyszczenie, aby korzystanie z robota koszącego dawało spokój i zapewniało zadowolenie

Robomow

Wytrzymałść 

Wszystkie części są bardzo wytrzymałe i przetestowane pod kątem odporności, co zapewnia długą żywotność urządzenia

Robomow

Koszenie poza krawędzią trawnika

Unikalna technologia koszenia krawędzi i poza zewnętrznym obrysem koła, dzięki czemu Twój trawnik będzie idealnie utrzymany

Robomow

Koła o dużej przyczepnośći 

Opatentowane koła napędowe o dużej przyczepności, z dwoma rzędami kolcy na każdym kole i gumowymi koncówkami, gwarantują skuteczne poruszanie się na każdym terenie. 

Robomow

Bardzo cicha praca

Cicha praca dzięki cichym silnikom napędowym z bezpośrednim przełożenim na koła napędowe i cichym silnikom koszącym, nie zakłóci spokoju Twojego ogrodu i nie będzie denerwować sąsiadów

Robomow

Wykrywanie przeszkód

Wielokierunkowe wykrywanie przeszkód zapewnia wrażliwość na otoczenie, chroniąc zarówno robota, jak i otoczenie

Robomow

Duża manewrowość 

Ustawienie kół napędowych z tyłu i jedego koła z przodu zapewnia wiekszą zwrotność kosiarki i szybsze pokrycie terenu, co oznacza efektywne koszenie

Robomow

Bardzo duża wysokość koszenia

Największa maksymalna wysokość cięcia (100 mm- 10cm ) w porównaniu z konkurencją, pozwala to na dostosowanie wysokości koszenia do różnych potrzeb i wymagań

Robomow

Ruchoma głowica

Specjalnie zaprojektowane ostrza i ruchoma głowica kosząca pozwalają na nieskazitelne cięcie w każdym terenie, gwarantując doskonałe cięcie za każdym razem, nawet na powierzchniach o zróżnicowanym kształcie

 Robomow

Obsługa wielu stref 

Możliwość pracy w wielu strefach rozdzielonych np. chodnikiem, rabatą  z automatycznym dojazdem lub nie połączonych z głównym trawnikiem np. za płotem lub róźnica poziomów, zapewniając wszechstronność działania

Mulczowanie

Robomow tnie trawę na małe drobiny, które nie wymagają zbierania z powierzchni trawnika. Pokos-Mulcz rozkłada się stając się naturalnym źródłem wody i minerałów dla Twojego trawnika czyli naturalnego nawóżenia

Robomow

Obsługa przez telefon komórkowy 

Kontroluj kosiarkę, zarządzaj i steruj za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej, zapewniając pełną kontrolę nad pracą robota.

Robomow

Samoczyszczające się noże

Opatentowany system koszenia i samoczyszcząca komora koszenia pozwalają na pracę nawet w deszczu, minimalizując konieczność częstego czyszczenia i dokoszenia normalną kosiarką

Robomow

Cztery wysokiej jakośći noże

Specjalnie zaprojektowany system tnący zapewnia doskonałe i równe cięcie, uzyskując estetyczny efekt na trawniku.

Robomow

Szerokość koszenia

Robomow RK 1000 i 2000 ma szerokość koszenia 21 cm, a RK 3000 i 4000 ma 42 cm, co wpływa na przyspieszenie koszenia trawy dwukrotnie, 

Robomow

Panel Sterowania 

Dotykowy, kolorowy wyświetlacz o dużej rozdzielczości ułatwia obsługę i konfigurację

Robomow

Koszenie nawet wysokiej gęstej trawy 

Ruchoma głowica i silne silniki wraz z terenowymi kołami pozwalają na efektywne koszenie nawet wysokiej i gęstej trawy

Robomow

Łatwość samodzielnej wymiany części

Po gwarancji do 4 lat, części są tak łatwe do wymiany, że możesz to zrobić samemu, oszczędzając czas i pieniądze.

 

Serwis i wsparcie:

Nasza firma to nie tylko dostawca produktu ( sprzedawca ), ale również doradca i sewisant. Dzięki modułowi GSM w robocie, otrzymujemy informacje o jego pracy i parametrach.

Nasz doświadczony zespół analizuje te dane i zapewnia szybką reakcję na ewentualne problemy. Nasza obsługa klienta jest gotowa pomóc w każdej sytuacji.

 

Zainwestuj w przyszłość Twojego trawnika z Robomow!

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych produktach i usługach.

 

 

 

 

 

 

  

Dane techniczne

Optymalna Powierzchnia Trawnika do 1000 m2
Szerokość Koszenia 21 cm
Wysokość koszenia 2 cm - 10 cm
Ilość obsługiwanych podstref Pięć Stref*

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Koszyk

produktów: 0

wartość: 0,00 zł

przejdź do koszyka

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl